Každý z nás preferuje jiný styl oblékání, ale jedno máme společné. V žádné skříni totiž nesmí chybět kvalitní a pohodlná trička a tílka v různých variantách…

Trička a nic než trička

Pravdou je, že padnoucích triček a tílek není nikdy dost! Trička a tílka jsou totiž základem každého dámského i pánského šatníku. Volná a přiléhavá, jednobarevná a vzorovaná, s krátkým a dlouhým rukávem… Možností je zkrátka mnoho. A co víc, slušivé tričko vás zachrání vždy, když nevíte, co si obléknout a marně postáváte před skříní.

Trička a tílka na sto způsobů

Bílá a černá. Trička neutrálních barev se nikdy neomrzí, ale proč do svého šatníku nepustit jasné barvy nebo moderní pastelové odstíny? Trička a tílka jsou k tomu ideálními pomocníky! Zejména jednobarevná trička a tílka jsou velmi univerzální a je možné použít je v rámci různých outfitů. Jednou jsou to džíny doplněné mikinou a bundou pro vytvoření pohodlného modelu na volný čas. Jindy to může být outfit sestávající z elegantní sukně a decentního propínacího svetru nebo saka. Tričko nebo tílko v takovém případě ustoupí poněkud do pozadí, aby dalo vyniknout elegantní kouskům. A podobně všestranně fungují i pánská tílka a trička v rámci pánských outfitů.

Kvalita na prvním místě

I v případě takových základních kousků, jako jsou trička a tílka, se vyplatí vsadit na kvalitní materiály a dobré zpracování. Až příliš levná trika svádí ke koupi, ale nutno si uvědomit, že takové oblečení nevydrží více než pár praní a poté jej můžete vyhodit… A kde tedy sehnat kvalitní trička, která si zachovají svůj tvar i krásné barvy? Taková trička a dámská tílka jsou k dostání na xfer.cz. Na e-shopu naleznete i další pohodlné a praktické oblečení, jako například pracovní bundy, polokošile, mikiny, sportovní oblečení a spoustu dalšího textilu.

Někdo trička nosí spíše jen ve volném čase, ale někdo se bez nich takřka neobejde. Do jaké skupiny patříte vy?

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here