Šaty letošní léto jednoznačně hrají prim. Jsou pohodlné a ženy v nich jednoduše dobře vypadají. Podtrhují v nich totiž ženskost. A víte, jaké by ve vašem šatníku letos neměly chybět?

Květinové s dlouhými rukávy

Jednoznačné květinové košilové s dlouhými rukávy. Obzvláště dokonalá je kombinace květinových potisků s pruhy, na kterou letos sází hodně světových značek.

Fialová, barva roku

Barvou roku 2018 byla porotou složenou z odborníků zvolena ultra violet, tedy něco jako tmavě fialová. Pustíte ji do svého šatníku? Je pravda, že fialové šaty dokážou postavě dodat notnou dávku elegance. Pokud je zkombinujte s krajkou, výsledný dojem je přímo impozantní.

Pruhované nad kolena

Prostudujte si nabídku krátkých pruhovaných šatů na e-shopu modovo.cz. Bílé šaty s asymetrickými pruhy modrými, červenými, černými nebo modrými jsou bezpochyby zárukou, že jejich nositelka nesplyne s davem. Naopak z něj bude vyčnívat. Díky náležitě vytvarovanému pasu si je navíc mohou dovolit i boubelky.

Kontrasty

Kontrastní kombinace fungují v interiéru, ale i v módě. Nikdy nezestárne například černobílá kombinace. Na zmíněném e-shopu jsou k mání i kouzelné černé šaty nad kolena s točivou sukní a bílou mašlí. Úzká ramínka výsledný dojem jen zjemňují. Velmi působivá je i opačná kombinace – bílé šaty s černou mašlí, popřípadě žluté s černou mašlí. Elegantní a romantické zároveň.

Potisky všeho druhu

Potisky letos vládnou všem kouskům oblečení, šaty samozřejmě nevyjímaje. Zvolit spolu se zmíněnými pruhy můžete potisky květinové nebo kostkované. A místo pásku použijte mašli!

Sportovní šaty

Rády sportujete? Kdo říká, že na sobě musíte mít jen sportovní dres? Takový tenis můžete hrát i v bavlněných šatičkách. Z barev doporučujeme modrou, červenou nebo zelenou, zkrátka barvy, které vás budou ponoukat k ještě lepším výkonům.

Jednobarevná klasika

Necítíte se na žádné experimenty? Zvolte pohodlné jednobarevné šaty. Působivá je starorůžová nebo žlutá. Opálené kůži ale sluší i barva korálová.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here