V České republice začala rozvodovost v posledních letech klesat, nicméně v celosvětovém měřítku je trend opačný. Hlavním důvodem, proč dochází k rozvázání manželských svazků, bývá právě nevěra. Jakmile žena začne odmítat intimní chvíle, muž hledá útěchu v jiné posteli, která je plná vášně. Jestliže máte stejný problém a odmítáte postelové hrátky se svou drahou polovičkou, zavčas zasáhněte, jinak tou podváděnou budete i vy.

Po několika letech vztahu se i z ložnice vytratí to pravé kouzlo. Stačí však něčím narušit stereotyp a do sexuálního života se vrátí to správné koření. Zkuste navrhnout svému manželovi, že si zadovádíte jinde než v nudné posteli. Ještě pořiďte hračky pro dospělé, s nimiž se z fádního sexuálního aktu stane nezapomenutelný zážitek plný slasti.

Terasa, případně balkon

Zpočátku klidně zůstaňte doma, ale změňte místnost, případně běžte rovnou na čerstvý vzduch. Zvolte klidně zahradu, terasu či balkon. Jedná se o místo, které není ani soukromé, ani veřejné, a proto má takové kouzlo. Pohrajete si i s nějakou hračkou. Takový anální kolík je vhodný jak pro muže, tak i ženu, tedy pokud oba dva máte rádi dráždění anální oblasti.

Auto, respektive kapota auta

Přemýšlela jste někdy nad tím, že se obyčejná cesta do práce zvrtne v sexuální divočení? Pokud vozíte partnera do práce, případně on vás, nařiďte mu, aby sjel z hlavní cesty. Zaveďte ho do nejbližšího lesa, vystupte, odhalte erotické prádlo a užijte si na kapotě auta. Pokud zaparkujete na místě, kde je možné, že se někdo objeví, zůstaňte klidně i v autě.

Výtah v paneláku i v hotelu

Výtah sice není nic pro klaustrofobiky. Svým malým prostorem je velice intimní místo. Jakmile se nacházíte ve výškové budově i se svým manželem, využijte volné chvíle. Vyhrňte sukni, rozepněte manželovi poklopec a užijte si rychlovku. Zde už sice nezbyde čas na takový vibrátor či jiné hrátky, ale to vůbec nevadí. I rychlovka někdy bodne.

Vybavte se několika hračkami, s nimiž se nebudete nudit, ani když budete sama doma. Takové vibrační vajíčko má opravdu své kouzlo. Případně sáhněte po skleněných kamarádech, například po skleněném dildu.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here