Pomalu propukává plavková sezóna. Pokud však nejste spokojená se svojí postavou, schovejte v letošním roce faldíky pod jednodílné plávky, ovšem do příštího roku se tukových polštářů zbavíte. Stačí změnit životní styl.

Drastické diety jsou pouze krátkodobé řešení. Proces hubnutí byste měla brát spíše jako změnu životního stylu. Jestliže netušíte, jaké potraviny vašemu organismu prospějí a jaké naopak uškodí, nechejte si sestavit jídelníček na hubnutí od profesionálů, kteří mají stravu v malíčku. Dovolujeme si vám představit projekt PestryJidelnicek.cz.

Zdravé recepty, kam se podíváte

O hubnutí jste si pravděpodobně přečetla už spoustu řádků, a tak zřejmě tušíte, které potraviny do jídelníčku zařadit a jaké z něj naopak vyškrtnout. Zakladatelé projektu PestryJidelnicek.cz si uvědomují, že snad nikomu se nechce přemýšlet nad tím, zda jídlo nepřesáhlo požadované množství kilojoulů a podobně. Zdravé recepty vám poskytne právě daný portál. Po vyplnění e-mailu obdržíte do dvou minut jídelníček na míru zdarma. Ještě je tedy nezbytné vyplnit, kolik kilogramů chcete zhubnout, případně přibrat.

Zkoušela jste si už počítat BMI index? Podle něj totiž zjistíte, zda máte podváhu, normální váhu či nadváhu. Dokonce vám kalkulačka počítající BMI index prozradí, jakou hmotnost byste měla mít.

Dbejte na své zdraví

Smažená jídla z fastfoodů nejsou tím pravým ořechovým. Špatnou životosprávou si zakládáte na spoustu zdravotních problémů. Začněte číst magazín o hubnutí, jehož články vás nakopnou ke shazování přebytečných kilogramů. I když v letošním roce už nestihnete do bikin shodit, nevadí, nikdy není pozdě začít se zdravým stravováním. Získejte ideální váhu díky PestryJidelnicek.cz, a potom se pochlubte se svými výsledky. Ostatní budou zírat, jak jste se zbavila tuku v problémových partiích.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here