„Kolik řečí znáš, tolikrát si člověkem.“ Kdo by za svůj život nezaslechl tuto větu alespoň jednou, jako by snad ani nebyl. A co je na ní pravdy? V dnešní době, kdy spolu státy navzájem spolupracují, a spousta z nás vyráží kvůli práci za hranice naší země, musí ovládat alespoň jeden světový jazyk, který je potřebný k tolik důležité komunikaci. Jedním z nejvíce vyhledávaných jazyků je angličtina, díky blízkosti Německa a Rakouska i němčina. A kde jinde se naučit pořádně jiným jazykem (kromě mateřského), než na intenzivním jazykovém kurzu. Jedním z míst, kde se to můžete naučit, je jazyková škola v Praze – Britannika.

Tato jazyková škola v Praze 2 byla otevřena v roce 2009 a za každý rok své působnosti zlepší znalost cizího jazyka přibližně kolem 1300 studentům všech věkových kategorií. Jste teenager, který chce zvládnout maturitu? Pracující žena či muž shánějící nutně jazykový kurz? Nebo snad čiperný důchodce, který se chce vzdělávat i nadále? V Britannice se rozdíly nekladou. Škola nabízí výběr výuky více jazyků, navíc disponuje kvalitními lektory, kteří pracují nejen na gramatice, ale i schopnosti mluvit – což se v některých školách hodně podceňuje. Britannika má pověst populární školy, zajímavý výukový program, příznivé ceny a pro věrné zákazníky nabízí bonus. Zkrátka škola splňuje vše, co se od prestižní jazykové školy očekává.

Škola nabízí individuální, firemní a skupinové kurzy všeobecného zaměření, konverzační kurzy, obchodní, specializované, přípravu ke zkouškám nebo také intenzivní a víkendové kurzy. Navíc po vzoru rčení: „Hoď ho do vody, on se plavat naučí“, je jednou z nejlepších příležitosti jazykový kurz v zahraničí, kdy jste díky lidem mluvícím cizím jazykem nuceni tento jazyk používat také. Podívat se můžete nejen na slunnou Maltu, ale i na jiná krásná místa. Tak co, máte vybraný už ten svůj?

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here