I v současné digitální době mají náramkové hodinky pevné místo na trhu, přičemž na popularitě získávají především luxusní kousky. Zatímco někdo si kupuje drahé modely automobilů, někdo zase investuje do noblesních hodinek. A čím se liší od těch levnějších? Především materiály.

V první řadě se podíváme na materiály, z nichž se luxusní hodinky vyrábějí. Vyznačují se vodotěsným pouzdrem, safírovým sklem odolným vůči poškrábání a certifikátem potvrzujícím přesnost chodu. Sehnat se dají i kousky ozdobené diamanty a dalšími vzácnými kameny, přičemž nositelé takovými hodinkami většinou dávají najevo svůj společenský status.

Luxusní mechanické hodinky se chlubí technickou dokonalostí. Strojky jsou vysoce kvalitní, konstrukce je zase důmyslná. Stejně tak je kladen důraz i na kvalitu materiálu, z něhož se vyrábějí náramky, například z aligátoří či hadí kůže.

Hodinky Longines

Pokud se podíváte na trh s luxusními hodinkami, nadchnou vás hodinky Longines, které si vás podmaní svou elegancí. Značka klade důraz na tradici a výkon. Vyrábí si vlastní strojky, přičemž její exkluzivní dámské i pánské hodinky získaly i celou řadu významných cen. Zakoupit se dají varianty jak pro ambiciózní muže, tak i krásné ženy. Sladit je můžete s jakýmkoliv outfitem, ať už elegantním, tak i každodenním.

LONGINES CONQUEST CLASSIC L2.386.4.52.6

Hodinky Swarovski

Značku Swarovski znají hlavně ženy, protože vyrábí kromě hodinek také nádherné šperky, které podtrhují ženskost. Dámské hodinky Swarovski se prodávají v rakouských Alpách, ovšem zakladatel společnosti pochází z České republiky, a to konkrétně od Jablonce nad Nisou. Daniel Swarovski se vyučil sklářem a do svých výrobků promítá preciznost, kterou se na škole naučil. Výrobky Swarovski jsou charakteristické zdobením krystaly a diamanty.

Investujte do drahých a luxusních hodinek, které se budou na vašem zápěstí vyjímat. Podívejte se do e-shopu Hodinky-beny.cz, jenž se na tento sortiment specializuje.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here