Před pár dny se na Instagramu objevila fotografie Beyoncé s bříškem, u které známá zpěvačka oznámila celému světu, že čeká se svým manželem Jay-Z dalšího potomka. Velké překvapení nebylo oznámení těhotenství, ale skutečnost, že slavná Bey čeká dvojčata!

Fotografie, která otřásla celým Istagramem

Fotografie, na kterou Beyoncé oznamuje své druhé těhotenství se stala okamžitě nejoblíbenější fotkou na Instagramu a zároveň hitem celého internetu. Doteď první místo za nejoblíbenější fotografii na Instagramu držela zpěvačka Selena Gomez, která fotografií propagovala nápoj Coca-cola.

Druhé těhotenství a hned dvojčátka

„Rádi bychom s vámi sdíleli naši lásku a štěstí. Byli jsme požehnáni hned dvakrát. Jsme neskonale vděční, že naše rodina se rozroste rovnou o dva členy a děkujeme za vaše přání. Carterovi,“

..Tak zní oficiální vyjádření zpěvačky, které se podařilo těhotenství skrývat před celým světem dlouhé měsíce, soudě podle bříška, které na fotografii Bey ukázala.

Zpěvačka je známá tím, že dává svým fanouškům na fotografiích náznaky, či nápovědi. Nikdy neříká nic narovinu, ale zároveň to před nimi neskrývá. Při větším zkoumání fotky si můžete povšimnout, že má Bey spodní prádlo dvou barev – fialová a modrá. Nejvíce nás zaujaly modré kalhotky. Snaží se nám tak slavná zpěvačka naznačit, že čeká dva kluky? Nebo snad holku a kluka? Na to si budeme muset ještě pár měsíců počkat.

Gratulujeme manželům Carterovým a malé Blue-Ivy k novému přírůstku do rodiny.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here