Svatba je jedním z nejkrásnějších okamžiků v životě každého páru. Leží před vámi celá budoucnost a vše krásné, co spolu prožijete. Přestože záhy nastanou běžné problémy všedního života, vzpomínky uložené ve svatebních fotografiích vám budou dodávat potřebnou sílu k jejich překonání. Svatební fotografie však nemusí být pouze v malém rámečku či ve fotoalbu. Nyní si z nich můžete nechat vytvořit krásný obraz na plátně, který vám bude váš velký den navždy připomínat.

Fotka na plátno od specialistů v oboru

Jednou z firem, které se tisku fotografií na plátno věnují, je i studio Printscreen. Oproti svým konkurentům ale dodává foto obrazy, které jsou technologicky mnohem dál. Zatímco běžná tiskárna používá k tisku maximálně 4 barevné inkousty, v Printscreen bude k tisku vašeho obrazu použito 12 různobarevných inkoustů, které zajistí mnohem lepší prokreslení a barevnou hloubku. Obraz je poté napnut do speciálního dřevěného rámu ruční výroby, který je vybaven posuvnými rohovými vzpěrami, umožňujícími jeho optimální napnutí.

Proč si nechat vytisknout svatební foto na plátno

Tisk fotografie na plátno je stále populárnější způsob, jak z vašich vzpomínek udělat nádherný dekorativní předmět, který vydrží po generace. Zatímco běžné fotografie časem vyblednou a změní barvy, fotka na plátno je vytištěna pomocí speciálních trvanlivých pigmentů, které nemění barvy ani po 100 letech. Ve firmě Printscreen vám navíc obraz zdarma opatří speciálním krycím lakem značky Hahnemüle, který jej nejen ochrání před běžným poškozením, ale dokáže jej ochránit také před negativním působením ultrafialového záření, čímž se trvanlivost pigmentů ještě prodlouží. Váš svatební obraz tak budou moci obdivovat ještě vaši pra pra pra pravnuci, přičemž stále bude vypadat jako nový.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here