Patříte mezi ženy, kterým příroda nenadělila dokonalé ženské křivky ála 90- 60 -90? A to především v té vrchní části? Máme pro vás dobrou zprávu. Nemusíte podstupovat plastické operace, svá ňadra můžete zvětšit přírodní cestou.

Každá žena chce mít krásná prsa

Prsa jsou klenotem každé ženy. Přesto je vědecky dokázáno, že většina žen se svým poprsím není spokojená a touží po změně. Rády by měly svá prsa o číslo, či dokonce několik čísel větší. Absolvovat náročné plastické operace, po kterých první týdny rekonvalescence budete trpět bolestí a budete omezená v každodenních činnostech jistě nechcete, že? Naštěstí existuje i možnost jak docílit většího poprsí bez zásadních zákroků do vašeho těla. Co máme na mysli? Prášky na zvětšení prsou BreastEXTRA+ vám pomohou splnit sen po krásném pevném poprsí.

Tablety složené z přírodních látek

asdasdas-768x576Jistě si ze zdravovědy pamatujete, že k vývoji poprsí žen dochází v pubertě, kdy hormony estrogeny napomáhají vývoji prsní žlázy. Množství těchto hormonů ovlivňuje velikost i tvar prsou. Součástí tablet BreastEXTRA+ jsou rostliny, které se zařazují mezi fytoestrogeny – látky velmi podobné estrogenům. Ty napomáhají stimulaci organismu ženy k produkci tkáně prsní žlázy. Přípravek BreastEXTRA+ je tvořen výhradně z přírodních látek, které napomáhají růstu prsou přírodní cestou.

4 kroky ke kráse

Během užívání tablet, které se stanou vašim nepostradatelným pomocníkem ke kráse, stačí dodržovat jednoduché čtyři kroky, aby byl výsledek dokonalý. Jaké to jsou?

  1. Hon za krásným poprsím odstartujte v druhé polovině vašeho menstruačního cyklu. Nejdříve si samozřejmě přečtěte etiketu, kde se řádně seznámíte se všemi informacemi.
  2. Abyste veškerou práci nenechala pouze na BreastEXTRA+, můžete zvětšení vašich prsou také napomoci. A to zdravým a hodnotným stravováním. Ovoce, zelenina, bílkoviny, obiloviny, to vše vám napomůže k tomu, aby vaše prsa měla přesně takový tvar, po kterých toužíte.
  3. Spánek je klíč ke kráse! To je přeci jasné. Dopřejte si během užívání tablet alespoň 8 hodin spánku. Během regenerace se mobilizují aktivní molekuly obsažené v přípravku BreastEXTRA+ a podněcují tak tvorbu tkáně prsní žlázy.
  4. Tříměsíční kúra – Aby vaše výsledky byly trvalé a docílila jste prsou dle vašich představ, doporučuje se užívat tablety po dobu tří měsíců.

Tak málo stačí ke štěstí, že? Život je moc krátký na to se něčím trápit. Buďte spokojená sama se sebou a vsaďte na malého pomocníka ke kráse vašeho poprsí. Pokud tomuto zázraku nechcete věřit, mrkněte na Breast extra recenze. Popřípadě pro slovenské čtenářky Breast recenzia.

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here